GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Szerokość drogi dojazdowej
Autor: Karine (---.chello.pl)
Data: 01 sie 2007 - 14:07:24

Witam wszystkich
Wiem, że ten wątek był już kiedyś poruszany na forum, ale nie znalazłam w nim odpowiedzi na dręczącą mnie wątpliwość.
Otóż powiem jaka jest sytuacja: współwłaściciele chcą podzielić nieruchomość na dwie działki w taki sposób, aby na działce nr 1 została ustanowiona służebność przechodu i przejazdu do działki nr 2. Tyle tylko, że geodeta na planie podziału zaznaczył, iż szer tej drogi ma wynosić 3 m /nie może być szersza, z uwagi na to, że po jednej stronie drogi jest działka sąsiadów a po drugiej dom na działce nr1/.Właściciele dostali decyzję odmowną, co do zatwierdzenia podziału, gdyż zgodnie z rozporzadzeniem "w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie" taka droga powinna mieć szer. 5 m. Czy ktoś miał podobny problem i udało się go rozwiązać.Chciałam podkreślić, że nie można inaczej poprowadzić drogi. Jeśli nie uda się przeforsować tego podziału w taki właśnie sposób, właściciele będą musieli pozostać we współwłasności. Czekam niecierpliwie na wszelkie sugestie. I z góry dziękuję za jakiekolwiek zainteresowanie moją sprawą. Pozdrawiam serdecznie



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Szerokość drogi dojazdowej 3177 Karine 2007-08-01 14:07
  Re: Szerokość drogi dojazdowej 1248 equino 2007-08-01 14:38
  Re: Szerokość drogi dojazdowej 1113 Karine 2007-08-02 13:33
  Re: Szerokość drogi dojazdowej 1090 jurekb 2007-08-02 16:32
  Re: Szerokość drogi dojazdowej 2055 tede3 2007-08-02 14:19
  Re: Szerokość drogi dojazdowej 1001 Karine 2007-08-08 22:22
  Re: Szerokość drogi dojazdowej 1267 tede3 2007-08-09 22:23


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.