GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Praca w dwóch powiatach
Autor: Atol (---.dynamic-ra-1.vectranet.pl)
Data: 31 sie 2015 - 19:56:39

moim zdaniem najszybciej i najsprawniej to zgłosić w 2 ośrodkach i zapłacić 2 razy myto.

Tak jak trom pisze powinno się to odbywać, ale Ja nie znam ośrodka, który by sprawnie działał w obsłudze zgłoszeń na dwóch i więcej powiatach (jest stosowny zapis do tego w PGiK). Raz tak zgłosiłem to wogole nie wydali mi materiałów z drugiego ośrodka bo jak to powiedzieli "nie mamy możliwości systemowych" i musiałem po 1 miesiącu zgłaszać w drugim i wyszła obsuwa czasowa 30 dni na dzień dobry :/ Jak wpadnie mi robota, z którą nie będzie śpieszno projektantom to hobbystycznie powalcze z ośrodkiem.

Ja na każdej stronie takiego operatu pisałem 2 Id zgłoszenia dopisując po każdym miejscowość. szkice skserowałem, inne okładki.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Praca w dwóch powiatach 2044 Mieczysław 2015-08-29 13:36
  Re: Praca w dwóch powiatach 1041 ariel0-0 2015-08-29 14:14
  Re: Praca w dwóch powiatach 937 Mieczysław 2015-08-29 16:15
  Re: Praca w dwóch powiatach 979 trom 2015-08-29 16:35
  Re: Praca w dwóch powiatach 751 Atol 2015-08-31 13:55
  Re: Praca w dwóch powiatach 638 Mieczysław 2015-08-31 19:49
  Re: Praca w dwóch powiatach 1065 Atol 2015-08-31 19:56


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.