GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Wydzielenie drogi na podstawie wzizt
Autor: marymm (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 19 paź 2015 - 14:58:12

Koledzy czy gmina może mnie zmusić do wydzielenia działki pod poszerzenie drogi gminnej na podstawie linii rozgraniczających wrysowanych na załącznik do decyzji o warunkach zabudowy? Potrzebuję paragrafy do merytorycznej rozmowy z gminie. Na razie urzędnicy tłumaczą to zdroworozsądkowo.
Ja się zgadzam z urzędnikiem, że działka z powierzchnią przeznaczoną pod drogę będzie niepełnowartościowa, ale klientka nie chce wydzielać tej drogi bo bez tego i tak będzie miała dwie małe działki po podziale (wyjście ze współwłasności - działka nie zabudowana).
Nie znalazłam przepisu zobowiązującego mnie do wydzielenia działki pod poszerzenie drogi na podstawie wziz, ale też nie znalazłam przepisu, który zobowiązywał mnie do wydzielenia drogi wyłącznie gdy jest to zgodne z mpzp. Chyba, że coś przeoczyłam.
Proszę o podpowiedzi.
Pozdrawiam



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Wydzielenie drogi na podstawie wzizt 1261 marymm 2015-10-19 14:58
  Re: Wydzielenie drogi na podstawie wzizt 524 Atol 2015-10-19 21:16
  Re: Wydzielenie drogi na podstawie wzizt 545 equino 2015-10-19 22:52
  Re: Wydzielenie drogi na podstawie wzizt 816 jm 2015-10-20 00:07


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.