GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Nieprzekraczalna linia zabudowy.. kto to wkreśla?
Autor: alfred (---.aster.pl)
Data: 09 sie 2007 - 21:31:49

Mam do koleżanek i kolegów pytanie. Czy na mapie do celów projektowych powinienem wkreślić nieprzekraczalną linię zabudowy (czy też inaczej - linię zabudowy)? Wymaga tego ode mnie projektant, a ja uważam, że nie mam żadnych danych, żeby taką linię nanieść. Owszem, widziałem miejscowy plan zagospodarowania dla tej działki, wiem, że jest przeznaczona pod budownictwo wielorodzinne i plan zakłada 10 m pas od granicy działki jako przeznaczony pod zieleń niską, więc teoretycznie budynki nie mogą stać bliżej niż te 10m. Ale tę odległość sam sobie skalówką zmierzyłem na planie. Czy przypadkiem ta linia nie jest określana w WZiZT? Czy obowiązkiem geodety jest nanieść tę linię na mapę do proj? Na jakiej podstawie mam to zrobić? Bo chyba nie na podstawie pamięci fotograficznej podczas wizyty w wydziale architektury..confused smiley



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Nieprzekraczalna linia zabudowy.. kto to wkreśla? 6433 alfred 2007-08-09 21:31
  Re: Nieprzekraczalna linia zabudowy.. kto to wkreśla? 2670 DoM 2007-08-09 22:11
  Re: Nieprzekraczalna linia zabudowy.. kto to wkreśla? 1961 alfred 2007-08-21 16:52
  Re: Nieprzekraczalna linia zabudowy.. kto to wkreśla? 1997 eljotpi 2007-08-22 19:27
  Re: Nieprzekraczalna linia zabudowy.. kto to wkreśla? 1659 alfred 2007-08-24 17:58
  Re: Nieprzekraczalna linia zabudowy.. kto to wkreśla? 1539 alfred 2007-08-24 17:53
  Re: Nieprzekraczalna linia zabudowy.. kto to wkreśla? 1591 eljotpi 2007-08-25 08:03
  Re: Nieprzekraczalna linia zabudowy.. kto to wkreśla? 1914 Marcin24 2007-08-25 18:55


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.