GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
budynek ze zmianą kondygnacji
Autor: Kunzite (---.ists.pl)
Data: 28 lut 2016 - 13:37:48

Witam.
Jak oznaczyć na mapie budynek który w części ma 2 kondygnacje a w części 1. Symbolem EGBC03 oznaczam linię zmiany kodygnacji; osobno umieszczam "mj", tam gdzie są dwie kondygnacje wstawiam "2" a co w miejscu gdzie jest jedna? Wstawić "1" czy nic?

Na podstawie powyższego nasunęło mi się pytanie czy w ogóle gdzieś w rozporządzeniu jest napisane że przy normalnym parterowym budynku dajemy "mj" zamiast "mj1"? W K1 była taka zasada ale tu ni znalazłem poza przykładami graficznymi a par. 9 1. 3) rozporządzenia mówi, że tylko że podaje się liczbę kondygnacji, a naszej nomenklaturze parter to przecież jedna kondygnacja.

To jeszcze jedno pytanie - kiedy liczba kondygnacji nie jest określona dla budynku opisanego kodem EGBB01, czyli ani nie w budowie, ani nie projektowanego? Myślałem, że budynek który istnieje ma zawsze określoną jakąś kondygnację.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  budynek ze zmianą kondygnacji 2205 Kunzite 2016-02-28 13:37


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.