GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
skarga w trybie p.p.s.a
Autor: astro (---.dynamic.chello.pl)
Data: 08 paź 2016 - 09:04:46

pytanie do kolegów i koleżanek :

-czy ktoś miał okazję może odwoływać się od bzdur w protokołach weryfikacji i przechodzić całą tę drogę, po tych nowelizacjach ustawy pgik,
-czy od tych decyzji mogę tylko do wingika się żalić i potem dopiero do sądu, czy jest możliwe tak jak dawniej było, że w trybie p.p.s.a mogłem wezwać starostę do usunięcia naruszenia prawa i ostro sądem w baranów uderzać,
-pytam bo na wingika i moje żale co nie przyjmowania dokumentacji do zasobu to mi szkoda czasu bo wiem z doświadczenia, że oni są jeszcze głupsi w wingikach od tych w ośrodkach i jedynie w sądach nadzieja, ale pewnie nie ominę tej całej procedury tak jak kiedyś można było,



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  skarga w trybie p.p.s.a 1916 astro 2016-10-08 09:04
  Re: skarga w trybie p.p.s.a 1079 Stanley 2016-10-08 15:02
  Re: skarga w trybie p.p.s.a 768 bartek35 2016-10-24 08:59
  Re: skarga w trybie p.p.s.a 879 astro 2016-10-30 21:22


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.