GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Kurs przygotowawczy do egzaminu na uprawnienia zawodowe - Kielce
Autor: Atol (---.dynamic-zab-06.vectranet.pl)
Data: 22 wrz 2017 - 19:32:01

Nie rozumiem kursów, na których czytają mi ustawy i rozporządzenia a do tego muszę płacić 1 patyka :/
A mimo, że czytają to jeszcze mają swoje interpretacje z palca wyssane.

Pozwolę sobie napisać, ponieważ minęło już trochę czasu od mojego egzaminu z zakresu 2.

Na Ustnym dostałem od komisji 3 pytania, proste. Jedno z nich dotyczyło różnicy pomiędzy rozgraniczeniem nieruchomości a wznowieniem znaków granicznych (dziwne porównanie ale co tam). Wyśpiewałem wszystko. Na koniec Pani dopytała mnie jeszcze "a kiedy na wniosek strony przeprowadza się rozgraniczenie" ? kolejne dziwne pytanie na które odpowiedziałem "wtedy gdy strona ma takie życzenie/potrzebę i wniosek złoży" i usłyszałem "NIE. NA WNIOSEK STRONY TYLKO WTEDY GDY JEST SPÓR NA GRUNCIE"
Kto wie czy to nie takie osoby prowadzą te szkolenia.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Kurs przygotowawczy do egzaminu na uprawnienia zawodowe - Kielce 2752 geogis 2017-09-21 19:10
  Re: Kurs przygotowawczy do egzaminu na uprawnienia zawodowe - Kielce 915 kolar1 2017-09-21 19:57
  Re: Kurs przygotowawczy do egzaminu na uprawnienia zawodowe - Kielce 839 rafal. 2017-09-21 20:15
  Re: Kurs przygotowawczy do egzaminu na uprawnienia zawodowe - Kielce 843 Atol 2017-09-22 19:32
  Re: Kurs przygotowawczy do egzaminu na uprawnienia zawodowe - Kielce 667 Stanley 2017-09-26 20:41
  Re: Kurs przygotowawczy do egzaminu na uprawnienia zawodowe - Kielce 676 appraiser 2017-09-26 20:48
  Re: Kurs przygotowawczy do egzaminu na uprawnienia zawodowe - Kielce 663 geograf 2017-09-26 21:27
  Re: Kurs przygotowawczy do egzaminu na uprawnienia zawodowe - Kielce 833 geogis 2017-10-10 18:43
  Re: Kurs przygotowawczy do egzaminu na uprawnienia zawodowe - Kielce 600 Atol 2017-10-10 21:55
  Re: Kurs przygotowawczy do egzaminu na uprawnienia zawodowe - Kielce 1074 sfl 2017-10-11 22:34


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.