GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Prosze o porade Szanownych Geodetów.
Autor: Gedeon (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2006 - 12:05:32

Sasiad zapisał ziemie i stodołę bratankowi,pozostawiając sobie dom i budynek gospodarczy. Geodeta poinformował mnie ze przyjedzie przeprowadzić czynnosci przejęcia granic. Wytyczył nowa granice według nowej mapy, która wchodzi ok 1.5m na mój teren zajmując mi droge, która zostaje za wąska do przejazdu , bo mam swoją stodołe obok. Stodoła była budowana w 1972r. w granicy , na co jest dokumentacja i zgoda mojego ojca. Dalej jest płot budowany 32lata temu i tez okozało sie że ąsiad ma za nim ok 1m. Gdy budowałem budynek 12lat temu to na mapie w/w stodoła jest w granicy. Niczego nie podpisałem proszaco czasdo namysłu 7 dni. Co mam robić . Z góry serdecznie dziękuje za porade.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Prosze o porade Szanownych Geodetów. 1503 Gedeon 2006-08-27 12:05
  Re: Prosze o porade Szanownych Geodetów. 812 geodetka500 2006-08-27 19:20


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.