GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Drogi ,podział co mam zrobic?sad smiley
Autor: *Madzia* (---.os1.kn.pl)
Data: 26 wrz 2006 - 20:10:17

Witam

Mam 2 działki ,o wielkości około 3 ha.Niedawno dostałam pismo ,ze jest prowadzone postepowanie podziałowe ,pod drogi publiczne.Bardzo mnie to zmartwiło bo ,chciałam" po swojemu" zagospodarowac te działki tj.przekształcic na działke budwolna,cos tam budowac na sprzedaż( chodź w urzedzie usłyszałam ,ze niby nie trzeba przekształacać jeśli miejscowy plan zagospodarowania,przeznaczenie,zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym ,bliżnaiczym,atrialnym lub szeregowym.
Z drugiej jednak strony urzedniczka powiedziała mi ,ze ewentualna ustalana wartosc przy wykupieniu bedzie szacowana jak za działke rolna.

Pyt.1 Czy powinnam teraz szybko ( jesli to w ogole mozliwe,heh) zaczac przeksztalaca dzialke aby uzyskac wieksze pieniadze?Czy to cos da? sad smiley

Pyt.2
Razem chcą mi zabrać z jednej działki 0,0660 ha ( zostanie 1,0601)
z drugiej 0,0303 ha zostanie 1,6680 .Czy to dużo,tzn czy moge negocjowac ,zeby zabrali mniej?

pyt.3 W chwili obecnej postepowanie jest na etapie takim,iż Wydział Architektury i Budownictwa wydał pozytywna opinie o ktorej mowa w art,93 .4i5 ustawy o gospodarce nieruchomosciami.Mam 7 dni na złozenie swojego zażalenia o co moge jeszce wnioskować ( np.wilekośc zabieranej działki,przenaczenie,miejsce przprowadzenia drogi?)
Z jednej strony działki zaproponowano ZU ( duzo) w drugiej droge lokalna i prawie nic z mojej działki nie zostanie sad smiley( - moge na to złozyc zazalenie?

pyt.4

Zwiazane z poprzednim ,tj jak ma wygladac pismo (zazalenie) w tej sprawie ,chociaz ogolnie...




ps.szkoda ze nie mozna tutaj dodac scanu tej mapy , to nie moja dziedzina ,w ogole nie mam w tym rozeznania a to postepowanie toczy sie bardzo szybko....Opisałam pytania najdokladniej jak potrafiłam...

Bardzo prosze o rade bo ,juz naprawde jestem zamrtwiona faktem tego podziału i tym ze panstwo tak duzo "może"...

pozdrawiam

magda



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Drogi ,podział co mam zrobic?sad smiley 1325 *Madzia* 2006-09-26 20:10
  Re: Drogi ,podział co mam zrobic?sad smiley 561 *Madzia* 2006-09-28 19:23
  Re: Drogi ,podział co mam zrobic?sad smiley 794 geokuba 2006-10-02 07:53


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.