GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
laptop w geodezji, a rejestratorsmiling smiley
Autor: ciekaw_świata (---.akron.net.pl)
Data: 03 paź 2006 - 21:16:43

Witam serdecznie!
Zamierzam kupić laptopa w teren. Oczywiście fajna sprawa - się przydaje.
Mam tylko jeden mały problem otóż ciężko kupić laptopa ze złączem COM, a mój tachimetr (ELTA 50) potrzebuje właśnie takiego złącza, żeby przesłać dane. Wiem że są do kupienia takie przejściówki z COM na USB ale nie wiem czy to będzie działać bo czasem takie wynalazki się nie sprawdzają.
Czy ktoś miał może podobny problem?

Pozdrawiam i liczę na jakieś odpowiedzismiling smiley



Tomek



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  laptop w geodezji, a rejestratorsmiling smiley 1527 ciekaw_świata 2006-10-03 21:16
  Re: laptop w geodezji, a rejestratorsmiling smiley 644 Marcin24 2006-10-04 07:59
  Re: laptop w geodezji, a rejestratorsmiling smiley 602 matti7012 2006-10-04 15:34
  Re: laptop w geodezji, a rejestratorsmiling smiley 599 Damian1 2006-10-04 15:44
  Re: laptop w geodezji, a rejestratorsmiling smiley 558 ciekaw_świata 2006-10-04 17:34
  Re: laptop w geodezji, a rejestratorsmiling smiley 535 Łukasz 2006-10-17 23:10
  Re: laptop w geodezji, a rejestratorsmiling smiley 800 togu 2006-10-18 10:08


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.