GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
PROSZĘ O POMOC
Autor: geostudentka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 paź 2007 - 17:46:00

Witam!!

Sprawa wygląda następująco: Siostra mojego ś.p. ojca zmarła 15 lat temu,zostawiając działkę ok 1.2 ha na której stoi stary opuszczony domek,w którym nikt nie jest zameldowany.Nie wiem czy ta działka jest jakoś podzielona,w każdym razie część jest użytkiem rolnym,a częśc to pewnie działka budowlana. Działka ta ciągle figuruje na moją ś.p. ciotkę,nie było nigdy przeprowadzonego spadku drogą sądową.Od jej śmierci tj.od około 15 lat ja opłacam podatek od tej nieruchomości i ubezpieczenie od budynku. Ewentualnych spadkobierców jest jeszcze 3,tj. mój brat,oraz dwóch kuzynów. Moje pytanie jest następujące: Czy mam jakąś szansę zostać prawowitym właścicielem tej nieruchomości z tytułu zasiedlenia,opłaty podatków przez tyle lat,wiem ,że kiedyś coś takiego istniało,nie wiem jak wygląda sytuacja w chwili obecnej.
Bardzo proszę o jakieś informacje,porady,sugestie w tej sprawie.
Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam wszystkich !!!



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  PROSZĘ O POMOC 1833 geostudentka 2007-10-23 17:46
  Re: PROSZĘ O POMOC 853 limel 2007-10-23 19:53
  Re: PROSZĘ O POMOC 762 limel 2007-10-23 19:54
  Re: PROSZĘ O POMOC 791 Quixo123456 2007-10-23 22:23
  Re: PROSZĘ O POMOC 727 geostudentka 2007-10-24 08:45
  Re: 954 Mariusz 2007-10-24 12:44


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.