GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Pomiar budynków na działce sąsiedniej przy podziale?
Autor: Stanley (---.static.petrus.pl)
Data: 03 sty 2019 - 15:01:33

To że pomierzyłeś to tylko było wg Twej dobrej woli (widocznie był jakiś powód), nie musiałeś zapewne. Żądanie podawania dodatkowych danych przez dziadostwo powiatowe jest wg mnie zleceniem przez to dziadostwo wykonania dodatkowej pracy która nie nic wspólnego z umową ze zleceniodawcą. Ten który zleca pracę ma za nią zapłacić. Nadto takie żądanie można odczytać jako zlecenie wykonania roboty lub jako przekroczenie kompetencji przez urzędnika. A to że mapy z dziadostw są do dupy jest już ogólnie oczywiste i to dziadosta powiatowy powinien wyjaśniać dlaczego ten gówniany stan powstał. A co do moich prowokacyjnych wypowiedzi odnośnie dziadostw mogę tylko dodać taki super napis na majtkach wraz z wizerunkiem Małej Mi "ile można mieć w dupie to nawet w głowie nie można pomieścić", mogą mnie pozwać i mam to tak gdzieś. Już jeden gościu z dziadostwa groził mi na tym forum dając do zrozumienia że nie jestem tu anonimowy hot smiley . Przepraszam że nie dałem odpowiedzi odnośnie podstaw prawnych lecz taką podstawą może być prawo geodezyjne i kartografoiczne mówiącę że przedmiot i zakres wykonywanej pracy jest umową pomiędzy wykonawcą a zleceniodawcą. Przytoczyłem tak z pamięci. Poszukaj może dopomoże



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Pomiar budynków na działce sąsiedniej przy podziale? 1927 rafter76 2019-01-03 14:31
  Re: Pomiar budynków na działce sąsiedniej przy podziale? 980 Stanley 2019-01-03 15:01
  Re: Pomiar budynków na działce sąsiedniej przy podziale? 903 DanekRBI 2019-01-03 20:58
  Re: Pomiar budynków na działce sąsiedniej przy podziale? 765 Stanley 2019-01-03 23:13
  Re: Pomiar budynków na działce sąsiedniej przy podziale? 764 Atol 2019-01-04 06:48
  Re: Pomiar budynków na działce sąsiedniej przy podziale? 721 rafter76 2019-01-04 09:07
  Re: Pomiar budynków na działce sąsiedniej przy podziale? 770 Kunzite 2019-01-04 12:47
  Re: Pomiar budynków na działce sąsiedniej przy podziale? 827 matusz 2019-01-08 19:15


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.