GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: uchwyt do tachimertu na magnesy neodymowe
Autor: Climero (---.centertel.pl)
Data: 30 sie 2019 - 21:40:39

Ja zauważyłem, że gdy używałem magnesów mierząc Trimble S6 wychodziły przekłamania. Pomimo, że tachimetr być spoziomowany to przekręcając go o pewien kąt to libella uciekała. Nie wiem czy to kwestia serwomotorów czy czegoś innego. Gdy używałem Leice TS11 1" R1000 wszystko było ok. Mierząc na uchwycie kolumnowym potrzeba trochę miejsca. Uchwyt ma specjalną klemę do zamocowania (jak się dobrze skręci to można się na niej wieszać). Dodatkowo jest pasek klamrę. Ewentualnie jeżeli da radę to do kolumny można dospawać jakiś dwuteownik z dziurą na sercówkę. Samo cheftnięcie nie wystarczy bo przy drganiach tachimetrem zaczyna miotać.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  uchwyt do tachimertu na magnesy neodymowe 1187 nitro 2019-08-30 15:50
  Re: uchwyt do tachimertu na magnesy neodymowe 521 Climero 2019-08-30 17:57
  Re: uchwyt do tachimertu na magnesy neodymowe 495 jeometra 2019-08-30 18:13
  Re: uchwyt do tachimertu na magnesy neodymowe 666 Climero 2019-08-30 21:40


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.