GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Kto pracuje na programach Cubic ORg GOKART - warto ?
Autor: pandrzej (---.laguna.net.pl)
Data: 06 sty 2022 - 16:45:15

kolar1 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Daro Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > mam nadzieję Pani Weroniko, że nie jest to
> > autoreklama i nie pracuje Pani w Cubic?
> > przejrzałem w kilku miejscach posty nt. programu
> i
> > bardzo często odpowiedzi udzielane są przez
> osoby
> > powiązane.
> >
> > chodzi o neutralne komentarze.. właśnie ich
> jest
> > bardzo niewiele..
> >
> > może zróbcie forum na wzór softline'u? można
> > byłoby zapoznać się z problemami 'zwykłych'
> > użytkowników i ich rozwiązaniami..
> >
> > co Pani na to ?
> Zacząłem pisać w podobnym tonie co Pani Weronika
> (tylko że od roku), ale jak mam być oskarżany o
> jakieś powiązania ze sprzedawcą, to mi się
> odechciało.

Rzecz w tym, że Weronika na tym forum ma napisane 4 wiadomości. Wszystkie 4 to reklama produktów Cubic Orb. Zapewne przez przypadek.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Kto pracuje na programach Cubic ORg GOKART - warto ? 1976 jimny 2021-04-10 22:51
  Re: Kto pracuje na programach Cubic ORg GOKART - warto ? 617 Daro 2022-01-04 12:27
  Re: Kto pracuje na programach Cubic ORg GOKART - warto ? 604 jimny 2022-01-04 20:31
  Re: Kto pracuje na programach Cubic ORg GOKART - warto ? 645 Daro 2022-01-04 23:24
  Re: Kto pracuje na programach Cubic ORg GOKART - warto ? 580 Weronika 2022-01-05 12:27
  Re: Kto pracuje na programach Cubic ORg GOKART - warto ? 599 Daro 2022-01-05 19:22
  Re: Kto pracuje na programach Cubic ORg GOKART - warto ? 529 kolar1 2022-01-06 08:16
  Re: Kto pracuje na programach Cubic ORg GOKART - warto ? 513 pandrzej 2022-01-06 16:45
  Re: Kto pracuje na programach Cubic ORg GOKART - warto ? 655 kwaku 2022-01-08 15:20


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.