GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Czy spełnione jest "usprawiedliwione niestawiennictwo strony"?
Autor: Atol (5.63.188.---)
Data: 09 sie 2021 - 06:36:49

Wiesz co Verbatim. Bije od Ciebie urzędniczą aurą.

Nie wiem o jakim zgodnym oświadczeniu piszesz ??

Ale ja już nauczony praktyką wznowień / wyznaczeń wolę dopytać każdego jednego strażnika powiatowego czy aby na pewno nie widzi problemu w :

1. Stabilizacji przy wyznaczeniu
2. Wznowieniu rurką albo trzpieniem jeżeli wcześniej był kamień a teraz fizycznie się go tam nie da wstawić

Nie widzę żadnego zapisu, który by nie pozwolił spotkać się na gruncie "etapami".



Co do Harpagona

Art. 39. 1. Przesunięte, uszkodzone lub zniszczone znaki graniczne, ustalone uprzednio, mogą być wznowione bez przeprowadzenia postępowania rozgraniczeniowego, jeżeli istnieją dokumenty pozwalające na określenie ich pierwotnego położenia. Jeżeli jednak wyniknie spór co do położenia znaków, strony mogą wystąpić do sądu o rozstrzygnięcie sprawy.

do sądu to zawsze można wystąpić, o byle co. To co tam się będzie działo to już wróżenie z fusów.

Mnie straszyli sądem i PIP-em bo w niedzielę pracowałem a rzekomo nie mogę.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Czy spełnione jest "usprawiedliwione niestawiennictwo strony"? 2657 mpower 2021-07-02 10:07
  Re: Czy spełnione jest "usprawiedliwione niestawiennictwo strony"? 1079 pasiasia 2021-08-02 23:10
  Re: Czy spełnione jest "usprawiedliwione niestawiennictwo strony"? 1127 geobocian 2021-08-04 07:58
  Re: Czy spełnione jest "usprawiedliwione niestawiennictwo strony"? 856 Verbatim 2021-08-06 18:46
  Re: Czy spełnione jest "usprawiedliwione niestawiennictwo strony"? 848 Atol 2021-08-09 06:36
  Re: Czy spełnione jest "usprawiedliwione niestawiennictwo strony"? 757 geobocian 2021-08-09 08:41
  Re: Czy spełnione jest "usprawiedliwione niestawiennictwo strony"? 693 Kunzite 2021-08-09 12:17
  Re: Czy spełnione jest "usprawiedliwione niestawiennictwo strony"? 684 Harpagon 2021-08-07 21:32
  Re: Czy spełnione jest "usprawiedliwione niestawiennictwo strony"? 747 geobocian 2021-08-09 08:59
  Re: Czy spełnione jest "usprawiedliwione niestawiennictwo strony"? 499 oskar wilde 2022-02-18 22:24
  Re: Czy spełnione jest "usprawiedliwione niestawiennictwo strony"? 550 appraiser 2022-02-27 23:00


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.