GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Szkolenie z tworzenia map geodezyjnych w formacie GML
Autor: Cubic Orb (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2022 - 07:57:30

Po wejściu w życie rozporządzenia „W sprawie standardów technicznych…” z 2020 r., geodeci wybierając oprogramowanie do tworzenia map obiektowych, nie muszą się już sugerować systemem do zarządzania zasobem, który obowiązuje w danym PODGiK. Ustanowienie zunifikowanego formatu GML jako obowiązkowego formatu wymiany danych, daje możliwość wyboru oprogramowania, które jest dla nas najbardziej efektywne i intuicyjne.

Czy wiesz, że:
- tworzenie i edycję numerycznych map geodezyjnych najszybciej wykonasz w programach CAD?
- koszt programu CAD wraz z naszą nakładką do kartowania GoKart zwraca się już przy realizacji zlecenia średniej wielkości mapy do celów projektowych?
- dzięki GoKartowi zaktualizujesz mapę zasadniczą w każdym systemie do zarządzania zasobem (TurboEwid, Geo Info, EwMapa, Ergo) bez korzystania z innego oprogramowania?
- kartowanie i edycja map za pomocą naszych programów GoKart i GeoView są nawet trzy razy szybsze niż za pomocą konkurencyjnych rozwiązań?
- nauka obsługi naszych programów oraz programu CAD na niezbędnym poziomie jest tak prosta, jak nauka obsługi Microsoft Word?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak tworzyć mapy obiektowe w formacie GML szybciej, a przez to bardziej dochodowo, zapraszamy Cię na szkolenie: Tworzenie map geodezyjnych w formacie GML, które odbędzie się już 17.03.2022r. w hotelu Novotel Wrocław City & ibis budget Wrocław Południe przy ul. Wyścigowej 35 we Wrocławiu w godzinach 9.00-17.00. Szczegółowe informacje oraz formularz zapisu znajduje się na stronie [www.cubicorb.com] Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, czekamy na zgłoszenia do 14.03.2022r. (poniedziałek).Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Szkolenie z tworzenia map geodezyjnych w formacie GML 581 Cubic Orb 2022-03-10 07:57


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.