GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Stan prawny
Autor: ink (---.dynamic-ww-01.vectranet.pl)
Data: 17 wrz 2022 - 14:35:59

Mam następującą sytuację w 2000 roku zostało wszczęte postępowanie rozgraniczeniowe dotyczące nieruchomości stanowiącej działkę nr 1. Sprawa została zakończona decyzją o umorzeniu i przekazaniu sprawy do Sądu z powodu sporu(sprawa ta jeszcze nie została zakończona).

W 2005 roku została przeprowadzona modernizacja ewidencji gruntów oraz założenie ewidencji budynków i lokali dla obrębu w którym znajduje się wyżej wymieniona nieruchomość. Do operatu opisowo kartograficznego strony nie złożyły żadnych zastrzeżeń. 1 grudnia 2005 roku Starosta poinformował w dzienniku urzędowym że w zakresie spraw nie zakończonych decyzją ostateczną, z dniem 29 października 2005 roku operat opisowo kartograficzny stał się operatem ewidencji gruntów i budynków.

Czy tym samym granice nieruchomości dla obrębu dla którego przeprowadzono modernizację należy traktować jako granice ustalone według stanu prawnego?Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Stan prawny 1125 ink 2022-09-17 14:35
  Re: Stan prawny 529 nil20 2022-09-19 14:37
  Re: Stan prawny 395 chlebzesmalcem 2022-09-21 19:06


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.