GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Umowa na wywóz śmieci
Autor: mr_tom (195.205.175.---)
Data: 12 lut 2018 - 19:59:30

Witam,

Moja kochana "komunalka" regularnie podnosi mi ceny i ciśnienie. Teraz poszło o przymus podpisania umowy na wywóz śmieci. Przez lata miałem złożoną deklarację, że z racji na charakter mojej działalności (teraz się to modnie nazywa B2B ), gdzie nie mam biura, osoby zatrudnionej i pracuję w zasadzie tylko na komputerze, a od wielkiego dzwonu jadę w teren jak w którejś z firm z którymi pracuję mają akurat braki kadrowe, ja tych śmieci po prostu nie produkuję. I było cacy, nikt nie miał o to pretensji, ja żadnych śmieci nie podrzucałem, a jak jakieś papiery mi się zebrały, to ciotka miała na podpałkę w piecu (po uprzednim przepuszczeniu ich przez niszczarkę tak dla pewności). A że się szefostwo w firmie zmieniło i zaczęli szukać wpływów, to teraz tłumaczą to tym, że każda działalność generuje śmieci, więc muszę mieć z nimi umowę. Nikt nie potrafi mi merytorycznie odpowiedzieć czemu tak jest, bo tak ma być i tyle. I już nie chodzi mi o ten kilkanaście złotych w miesiącu, choć mam inne pomysły jak można by je dobrze "oprocentować", tylko o zasadę, bo głąbom się w 4 literach przewraca i myślą, że im wszystko wolno.

Czy ktoś miał taką sytuację i uporał się z takim podejściem?



Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2018-02-12 20:02 przez mr_tom.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Umowa na wywóz śmieci 1629 mr_tom 2018-02-12 19:59
  Re: Umowa na wywóz śmieci 892 Zdzisław 2018-02-14 13:56


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.