GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Czy posada geodety powiatowego ma nadal być dożywotnia?
Autor: kwaku (---.adsl.inetia.pl)
Data: 05 lis 2020 - 17:39:23

Wysyłam pismo elektroniczne w niedziele. We wtorek dostaje telefon, ale o co chodzi, przecież zamiast pisać pismo mogłem wcześniej zadzwonić i wyjaśnić .... bo to co dostałem to nie to co ja myślałem, że dostałem, ale dostałem to tylko jako propozycje i to jest..... nie to co ja myślałem .... że to jest, nie to wszystko można zmienić.... ale jak wcześniej przez wiele lat chciałem coś takiego zmienić to....nie było możliwe.

Nie to mnie jednak śmieszy.

Otóż moje pismo elektroniczne zostało wydrukowane, opatrzone datownikiem o przekazaniu do realizacji i skierowane do realizacji i podpisane datownikiem informującym o przyjęciu do realizacji.

Są osoby, które nie wyobrażają sobie operatu technicznego elektronicznego, są osoby które nie potrafią wyobrazić sobie operatu technicznego większego niż 2MB, inni większego niż 5MB a twórcy podpisu elektronicznego zaufanego większego niż 10MB.

Ja już jestem stary....i potrafię wyobrazić sobie wszystko....nawet brak wyobraź. Może nadszedł czas by posada geodety powiatowego nie była dożywotnia?



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Czy posada geodety powiatowego ma nadal być dożywotnia? 1214 kwaku 2020-11-05 17:39
  Re: Czy posada geodety powiatowego ma nadal być dożywotnia? 818 Harpagon 2020-11-05 19:35


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.