GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Co zrobić z prywaciarzem?
Autor: geo4 (---.play-internet.pl)
Data: 21 maj 2022 - 23:14:45

Prywaciarz-wykonawca wymusza przyjęcie jego operatu, mimo tego, że w jego pracy jest mnóstwo błędów i od wielu lat wykonuje fuszerkę. Jak go przekonać, żeby poprawił robotę i więcej się już nie kompromitował? Nie pomagają merytoryczne dyskusje, mam takie same uprawnienia jak on i przerobiłem niejedną robotę, zanim zostałem pracownikiem starostwa.
Ps. Nazwałem go w tym poście prywaciarzem celowo, ponieważ on mnie nazywa urzędnikiem. Ja natomiast jestem upoważnionym do weryfikacji pracownikiem starostwa. Idąc analogią, tak samo można go nazwać prywaciarzem, ponieważ jest przedsiębiorcą, czyli właścicielem firmy prywatnej.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Co zrobić z prywaciarzem? 1723 geo4 2022-05-21 23:14
  Re: Co zrobić z prywaciarzem? 903 pandrzej 2022-05-22 16:46
  Re: Co zrobić z prywaciarzem? 810 Ares 2022-05-22 19:39
  Re: Co zrobić z prywaciarzem? 818 zbyki 2022-05-22 19:52
  Re: Co zrobić z prywaciarzem? 918 geobocian 2022-05-23 08:56


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.