GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: pytania odnosnie UWM
Autor: adiplo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 wrz 2006 - 10:00:41

Po głębszym zastanowieniu sie nad tematem moja rada: NIE BRAĆ.
Komputery internet to główna przyczyna umierania życia studenckiego w akademikach!!!
Wiem że mówie teraz jak stetryczały starzec, zwolennik Radia M i Ojca Redaktora. Ale kurde widzę co się dzieje wśród studentów.
Gdy ja zaczynałem - nie tak dawno w 99 roku. Komputery klasy 386-Max Pentium były w akademiku dwa. O internecie niektórzy słyszeli.
Ale było wesoło. Żeby zapełnić czymś długie zimowe wieczory ludzie wymyślali różne żeczy. Imprezy na korytażach przy których bawił się cały akademik (łącznie z portiernią), granie w karty, ciągnące się czasem kilka dni libacje alkoholowe. Znaliśmy wszystkich ludzi z akademika i jeszcze połowe kortowa.
Ostatnio wpadłem przejazdem do kortowa odwiedzić znajomych. Pytam jak życie, imprezy, ludzie w akademolu. Odpowiedź - dwa lata temu podłączyli internet. Wszyscy siedzą przed szybą monitora, grają bądź grzebią w necie. Nic się nikomu nie chce. Po co siedzieć przy browarku gadając do rana o dupie Maryny jak można obejrzeć trzeci z kolei film. Nie wiedzą kto mieszka obok, nie mówiąc już dwa pokoje dalej.

Życie studenckie powoli umiera. Niestety. A przyczyną tego jest niestety komputer, internet, itp.

Kurde, ide, kupie chyba mocherowy beret.

Pozdro



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  pytania odnosnie UWM 1693 Marios 2006-08-31 16:19
  Re: pytania odnosnie UWM 700 tomasz_1 2006-08-31 19:13
  Re: pytania odnosnie UWM 710 michu310 2006-08-31 23:24
  Re: pytania odnosnie UWM 675 adiplo 2006-09-01 09:17
  Re: pytania odnosnie UWM 628 adiplo 2006-09-01 10:00
  Re: pytania odnosnie UWM 840 adach 2006-09-13 07:27
  Re: pytania odnosnie UWM 651 incognitus 2006-09-06 19:41
  Re: pytania odnosnie UWM 739 izabel 2006-09-12 22:30


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.