GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: praca w nowotarskim
Autor: KarolCie (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 wrz 2006 - 07:21:24

Panie PiotrJ proszę się nie gorączkować nic o mnie nie wiesz a próbujesz oceniać ....od paszportów daleko do geodezji ale to juz nie mój problem co bardziej psuje rynek czy dorabianie czy geodeta który robi podział za 300 zł, to juz wasz problem Ja się pakuje, za trzy tygodnie mam być a londynie.. jak na ironie łatwiej znaleźć prace za granicą niż tutaj w kraju a może to i lepiej ;_)) Do zobaczenie za parę lat.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  praca w nowotarskim 1439 KarolCie 2006-09-26 14:26
  Re: praca w nowotarskim 609 PiotrJ 2006-09-28 08:46
  Re: praca w nowotarskim 618 geokuba 2006-09-28 09:33
  Re: praca w nowotarskim 849 KarolCie 2006-09-29 07:21


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.