GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: PZK WROCŁAW
Autor: kontroler (80.50.82.---)
Data: 12 paź 2006 - 16:04:02

Szanowny 'bulli"z wypowiedzi wnioskuję,że Pan(i) ma kłopoty ze zrozumieniem uwag "zaleca 'się to zaczy zaleca się jeżeli geodeci z kraju w operatach mają w grafice inne dokument,ale zgodne z rozporzadzeniem co do treści, są honorowane,jeżeli robota jest wykonana zgodnie ze sztuką i przepisami geodezyjnymi na pewno jest przyjęta do zasobu. Dziękuję ,że zostałam doceniona jako oczytana,ale muszę uzupełnić wiadomości przepracowałam w produkcji bezpośredniejw terenie 22 lata przeszłam przez każdy asortyment robót geodezyjnych, dlatego truno geodetom jest mnie oszukać. To że Pan(i) jest nie zadowolony z współpracyz PZK myślę że można byłoby wyjaśnić to na miejscu a nie pisać "falszywki"anonimowo.
Zapraszam do wyjaśnienia nie zrozumiałych uwag jeżeli ma Pan(i) takie nawet telefonicznie



mgr inz.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  PZK WROCŁAW 3142 buli 2006-10-08 16:08
  Re: PZK WROCŁAW 859 Pit 2006-10-08 16:19
  Re: PZK WROCŁAW 808 buli 2006-10-08 17:11
  Re: PZK WROCŁAW 2203 geokuba 2006-10-09 08:16
  Re: PZK WROCŁAW 1936 kontroler 2006-10-12 16:04


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.