GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
droga gminna
Autor: kasiajaroszek (195.116.69.---)
Data: 17 paź 2006 - 18:25:43

Zwracam sie do wszystkich ,którzy wiedza cos na temat drog gminnych, i którzy ,mogliby mi pomóc.Nie chce waypic w kompetencje pracowników mojej gminy ale niestety mimo wielkich próśb nikt nie moze mi pomóc albo nie chce więc bardzo prosze o pomoc w mojej sprawie.
Sprawa dotyczy drogi gminnej, a zarazem jedynej drogi dojazdowej do mojego domu, droga jest własnascią gminy a mimo to sama na własny koszt ja utwardziłam poniewaz z dnia na dzien dostalam odcieta do dojazdu do domu włozyłam ogromne koszty w "zrobienie " tej drogi wszystko było dobrze az do momentu kiedy zaczęło przeszkadzac sąsiadom iz kamczki spadają na ich pola sąsiadujace z owa drogą. Chcialabym zeby gmina wyznaczyła granice tej drogi i wtedy nie było by konfliktu, druga moja prosba to taka aby ta droga była odsniezana poniewaz jest ona o długości 60 metrów i ja ręcznie trzeba odsniezac, kiedy gdzie indziej drogi gminne sa bez problemów odsniezane.Kolejna kwestia to taka czy jest możliwośc połozenia asfaltu?
Bardzo prosze o pomoc w mojej sprawie o jakąs porade lub chociaz wskazanie mi jakis artykułów na, podstawie których mogłabym cos "wywalczyć". Albo udzielenie informacji jaki "prawa" ma droga gminna?
Z góry dziękuje za wszystkie informacje.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  droga gminna 1420 kasiajaroszek 2006-10-17 18:25
  Re: droga gminna 611 Dodo.man 2006-10-17 20:37
  Re: droga gminna 586 Łukasz 2006-10-17 22:14
  Re: droga gminna 792 geokuba 2006-10-20 23:17


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.