GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
śCIĘCIE ROGU DZIAŁKI POD ULICĘ KTÓREJ NIE MA - pilnie prosze o odp
Autor: fokander (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 paź 2006 - 09:21:33

Witam. mam jeszcze jedno pytanie:

dawno dawno temu [lata 80te] władze zaplanowały przeprowadzenie drogi wzdłuż granicy [obecnie] mojej działki. działka lezy na granicy miasta i wsi.
w owym czasie [powstania tego planu] na mapach naniesiono na mojej działce ścięty róg [pod tę rzekomą ulicę] i do tej pory ścięty róg widnieje na mapach.
z tego co wiem, nikt nam za to nie zapłacił [urzad miasta/gminy] ów róg jest caly czas "nasy" rogiem. ulicy nie bedzie, bo na terenach niegdyś oznaczonych jako "rolne sąsiad pobudował dom, który uniemozliwia poprowadzenie takiej ulicy.

1. jakie kroki mam podjąć, zeby ten róg z powrotem znalazł sie na planie mojej działki?
2. czy istnieje możliwośc taka, z faktu istienia na planach miejskich ściętego rogu może chcieć skorzystać sąsiad i zażądać dostępu do tego rogu [żeby sobie w uzyskanej w ten sposób przestrzeni zrobi wjazd na swoje podwórko]?



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  śCIĘCIE ROGU DZIAŁKI POD ULICĘ KTÓREJ NIE MA - pilnie prosze o odp 1691 fokander 2006-10-20 09:21
  Re: śCIĘCIE ROGU DZIAŁKI POD ULICĘ KTÓREJ NIE MA - pilnie prosze o odp 625 Pty$ 2006-10-20 20:06
  Re: śCIĘCIE ROGU DZIAŁKI POD ULICĘ KTÓREJ NIE MA - pilnie prosze o odp 675 fokander 2006-10-20 22:31
  Re: śCIĘCIE ROGU DZIAŁKI POD ULICĘ KTÓREJ NIE MA - pilnie prosze o odp 659 bobbuilder 2006-10-20 22:06
  Re: śCIĘCIE ROGU DZIAŁKI POD ULICĘ KTÓREJ NIE MA - pilnie prosze o odp 614 fokander 2006-10-20 22:39
  Re: śCIĘCIE ROGU DZIAŁKI POD ULICĘ KTÓREJ NIE MA - pilnie prosze o odp 655 bobbuilder 2006-10-21 01:01
  Re: śCIĘCIE ROGU DZIAŁKI POD ULICĘ KTÓREJ NIE MA - pilnie prosze o odp 851 bobbuilder 2006-10-21 01:06


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.