GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Pomocy !!
Autor: Dzijzas (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lis 2006 - 01:54:25

spokojnie Szkoła jest super z prawdziwym klimatem smiling smileyNauczyciele tez super ale to wszystko dookoła przytłacza trudne są zagadnienia sad smiley nie wyrabia się czasowo sad smileyi chciał bym znalesc kogoś kto by poprowadził mnie dalej ( 1 klasa to był luuzz totalny ) ale teraz widac co to geodezjasmiling smiley

Geodezji Uczy mnie pami Malczwska a mój ulubiony nauczyciel to Sławoj Szymczak smiling smiley



Dlaczego czak noris jest hardkorowy
bo skończył technikum geodezyjne w łodzi buahahaa



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Pomocy !! 1437 Dzijzas 2006-11-05 13:12
  Re: Pomocy !! 643 Zbyszek_L 2006-11-05 18:07
  Re: Pomocy !! 694 Griszo 2006-11-06 01:45
  Re: Pomocy !! 645 Zbyszek_L 2006-11-06 08:38
  Re: Pomocy !! 673 Griszo 2006-11-06 10:28
  Re: Pomocy !! 914 Dzijzas 2006-11-07 01:54


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.