GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Geodezja- gdzie studiowac?
Autor: loos (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 05 lut 2007 - 14:03:12

Witam. Też się wybieram na geodezję (AR wroc, AGH)

Wiele czytałem o ubiegłorocznej rekrutacji na agh i powiem wam, że próg był jeszcze wyższy niż 2 lata temu i obecny wynosił +/- 792 pkt z tego co pamiętam. Odziwo nie wiele niżej niż informatyka i inne oblegane kierunki. A średnio na miejśce przypadały 3 osoby co wydaje mi się jeszcze ciekawsze...

Ciekawe jak to będzie wyglądać w tym roku przez (Gier... ty... ch...)`a
Bo średnio tracimy 30 i wiecej pkt rekrutacyjnych. Biorąc pod uwagę fakt, że część rekrutowanych stanowiąubiegłoroczni maturzyści dodaje tylko smaku... Aby było ciekawiej za rok matura wraca do formy 2 poziomowej więc znowu tracimy w ewentualnej rekrutacji.

aby zdać na agh z ubiegłorocznym wskaźnikiem rekrutacji musiałbym mieć z matmy rozszerzonej bez mała 80% i z angielskiego rozszerzonego 80% (to akurat nie problem) ale biorąc pod uwage fakt że społeczeństwo głupieje to mam nadzieję że próg spadnie. pozatym wydaje mi siedziwnie wysoki ...

A to że z AR wychodzą głąby to głównie na to wpływa rekrutacja.
sami sobie kłody pod nogi kładą bo co za pajac na kierunek techniczny ustanowił rekrutację : 1/4 Polski + 1/4 ang + 1/2 (matma lub inf , lub fizyka)
gdzie na AGH rekrutacja wygląda nast: 4x (mat lub fiz lub inf lub gegra) + ang, i to ma sens.

Gdybym był mądrzejszy to bym poszedł do technikum geodezyjnego a dalej pracował w zawodzie a nie, zachciało mi się liceum zły nie jestem ale wybitny też nie. nie chcę uprawiać czarnowidztwa ale pewnie czekajamnie zaoczne albo AR (przy takim progu na AGH....) Szkoda bo dziadek studiował tam geodezje , ojciec też smiling smiley i ja nie widzę innej opcji ...

Jak wyglądają zaoczne z geodezji ?? jaki poziom itd. jak by ktoswiedział to chętnie zaczerpnął bym info.

gg: 6880605

rozumiem że jak składam papiery na Geodezję na AGH to tylko na kierunek (geodezja) i tam przyjmują XXX osób z czego dopiero po 3 latach sieludzie deklarują co chcą dalej studiować. Czyli przez 3 lata mamy to samo tak ??

już się sam gubię w tym wszystkim

pozdrawiam



Post wyedytowany (05-02-07 14:08)



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Geodezja- gdzie studiowac? 3645 Maciejoo 2007-02-04 12:44
  Re: Geodezja- gdzie studiowac? 1324 Karol_Iwan 2007-02-04 13:06
  Re: Geodezja- gdzie studiowac? 1197 tezeusz 2007-02-04 14:47
  Re: Geodezja- gdzie studiowac? 1155 ChronoS 2007-02-04 19:33
  Re: Geodezja- gdzie studiowac? 2264 cameleons 2007-02-04 22:42
  Re: Geodezja- gdzie studiowac? 1146 Griszo 2007-02-05 00:39
  Re: Geodezja- gdzie studiowac? 1159 Pawiel 2007-02-04 23:07
  Re: Geodezja- gdzie studiowac? 1182 krzysztek_2005 2007-02-05 11:56
  Re: Geodezja- gdzie studiowac? 1750 loos 2007-02-05 14:03


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.