GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
podział działki a niesolidny geodeta
Autor: klops23 (81.210.10.---)
Data: 08 mar 2007 - 20:07:55

Mam problem
A mianowicie mam działkę , którą trzeba było podzielić na 4 mniejsze. Warunki zabudowy w końcu po prawie rocznym oczekiwaniu dostałem , no i teraz tylko trzeba było znaleźć jakiego geodetę . Tak się złożyło , że akurat w mojej miejscowości geodeci robili wznowienie znaków granicznych dla działek przy głównych ulicach, więc podszedłem do ich szefa i ustaliliśmy ,że " nie ma problemu i tak już wszystkie dokumenty mają powyciągane do mojej działki i będzie to trwało 6-8 tygodni " Było to na początku czerwca 2006 Gość rozpoczął podział i tyle mad.gif Potem nastąpił długi okres ściem ,wykrętów , wyłączania telefonu itp. Najgorsze w tym wszystkim jest to , iż nie chce tego podziału mi oddać abym mógł zlecić go innemu geodecie , a bez jego zgody "ani rusz" Dodam , iż nie ma żadnych przeszkód administracyjnych aby te działki podzielić.
Jutro ma ponoć do mnie przyjechać osobiście (niby brakuje mu jakiejś pieczątki).
Poradźcie co z nim zrobić jak go zmotywować do szybkiego działania , gdyż już teraz to bardzo ale to bardzo mi się śpieszy.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  podział działki a niesolidny geodeta 2134 klops23 2007-03-08 20:07
  Re: podział działki a niesolidny geodeta 792 Jasmin 2007-03-08 20:51
  Re: podział działki a niesolidny geodeta 720 klops23 2007-03-08 21:34
  Re: podział działki a niesolidny geodeta 741 Thomatis7 2007-03-08 21:06
  Re: podział działki a niesolidny geodeta 701 klops23 2007-03-08 21:43
  Re: podział działki a niesolidny geodeta 630 Thomatis7 2007-03-09 07:15
  Re: podział działki a niesolidny geodeta 692 Marcin24 2007-03-09 20:22
  Re: podział działki a niesolidny geodeta 982 Thomatis7 2007-03-10 07:23


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.