GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
budynek na 2 działach a art. 95 p. 7
Autor: solkan (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 wrz 2013 - 21:42:04

Witam.
chciałem sie poradzić w pewnej kwestii:
budynek położony na 2 działkach małej i duuuuuuuuzej (ten sam właściciel). Klient chce sobie to urególować wydzielić część pod budynkiem i sprzedać reszte.
i tu moje pytanie: czy mozna to podzielić art. 95 p. 7 - wydzielenie działki budowlanej?? zastanawiam sie czy wydzielona działka pod częścią budynku to działka budowlana. szczerze mowiąc to mam atpliwości. skłaniam sie ku wstępnemu projektowi podziału jako dopełnienie, ale chcialem jeszcze poznac Wasze zdanie, wiadomo poza planem szybciej...
moze ktoś miał taki przypadek.



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2013-09-17 21:42 przez solkan.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  budynek na 2 działach a art. 95 p. 7 1289 solkan 2013-09-17 21:42
  Re: budynek na 2 działach a art. 95 p. 7 589 bergamon 2013-09-17 22:04
  Re: budynek na 2 działach a art. 95 p. 7 592 rafter76 2013-09-17 22:12
  Re: budynek na 2 działach a art. 95 p. 7 674 jm 2013-09-17 22:14


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.