GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
CHC X90 + CARLSON SURVCE
Autor: czuczu (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 mar 2014 - 08:55:34

Witam szanowne koleżanki i kolegów. Nosze się z zakupem Carlsona do mojego chińczyka ale mam problem, mianowicie w wersji 3.0 nie ma wyboru mojej anteny x90 tylko nowsze, lecz wiem że da się dostosować ustawienia by wszystko działało. Niestety mimo wielu prób na razie mi sie nie udało. Oczywiście połączenie bluetooth działa, z asg również sie połączyłem ale co chwile wyskakuje error i nie daje się ustanowić połączenia. Działam na wersji Demo i nie wiem czy tu przypadkiem nie ma problemu. Prosże jeśli ktoś ma już zainstalowany Carlson na swoim X90 lub wie gdzie tkwi problem proszę o wypowiedzenie się na forum lub PW, pozdrawiam czuczu



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  CHC X90 + CARLSON SURVCE 1501 czuczu 2014-03-19 08:55
  Re: CHC X90 + CARLSON SURVCE 592 dancom 2014-03-19 10:21
  Re: CHC X90 + CARLSON SURVCE 787 czuczu 2014-03-19 10:26
  Re: CHC X90 + CARLSON SURVCE 581 dancom 2014-03-19 10:29
  Re: CHC X90 + CARLSON SURVCE 772 czuczu 2014-03-19 10:33
  Re: CHC X90 + CARLSON SURVCE 647 czuczu 2014-03-19 10:29


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.