GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Zawiadomienie - zwrot
Autor: Czifuncio (---.CNet.Gawex.PL)
Data: 21 maj 2014 - 22:21:44

Witam
Mam jedno pytanie - wyznaczenie i stabilizacja punktów w terenie zatwierdzonych decyzją podziałową. Zawiadomiłem strony - w dwóch przypadkach poczta dwukrotnie awizowała, strony nie odebrały,a do mnie wrócił zwrot, czy wówczas liczy się jakiś termin, np. od dnia wysłania zwrotu przez pocztę lub od drugiego awizowania? Nie bardzo rozumiem, bo słyszałem, że w niektórych przypadkach inspektorzy interpretują siedem dni od dnia w którym zwrot został wysłany przez pocztę, i twierdzą, że tak wynika z KPA. Co o tym sądzicie, logika mówi, że to bzdura ale wiemy jakie u nas są przepisy.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Zawiadomienie - zwrot 1881 Czifuncio 2014-05-21 22:21
  Re: Zawiadomienie - zwrot 743 misia_bela_konfacela 2014-05-21 22:31
  Re: Zawiadomienie - zwrot 760 Czifuncio 2014-05-22 07:53
  Re: Zawiadomienie - zwrot 1027 czuczu 2014-05-23 07:51


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.