GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
działka ze światłowodem...
Autor: ania_geodetka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 cze 2007 - 21:06:14

Chciałabym kupić działkę, pow. 5000 m2, szer.- 50 m, dł.- 100 m. Problem tylko w tym, że 27 metrów od granicy przebiega przez tę działkę światłowód, którego, jak się dowiedziałam, nie można w przyszłości ruszać. Mam dlatego obawy czy warto kupić te działke ponieważ powierzchnia sama daje możliwości podziału na mniejsze ale boję się że okaże się później że nic nie będzie można tam zrobić. Pozwolenie na budowę podobno dostałabym tylko w takim przypadku, że dom musiałby być postawiony na końcu działki, za światłowodem, czyli w tym przypadku odpada chyba możliwość podziału jej wpoprzek, ponieważ działka przednia zostałaby ze światłowodem na samym środku,a poddział na dwie działki wzdłuż, nie wiem czy nie powstaną za duże "tasiemce". Czy da sie jakoś rozsądnie tę działkę w przyszłości rozwiązać aby przyniosła zyski? Poradzcie.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  działka ze światłowodem... 1519 ania_geodetka 2007-06-03 21:06
  Re: działka ze światłowodem... 1067 Jasmin 2007-06-04 00:31


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.