GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii /SFwDGiK/
Autor: Rych-Tak (---.dynamic.chello.pl)
Data: 01 paź 2014 - 11:47:21

Oj tam, oj tam.

Dzisiaj słuchałem w radiu pie-przenia (orędzia) Pani Premier Kopacz (albo nawet i premierki), radio (odbiornik radiowy) jakoś przeżyło (to jest radio z mp3, takie poręczne), bo nie miałem pod ręką młotka.

Takich głupot to już dawno nie słyszałem.

Osoba która będzie premierem, niech "nie obraża mojej inteligencji" (to chyba jest cytat z "Ojca Chrzestnego").

Piszę w tej samej "intencji". Ze dwa dni temu w tym samym radio TOK-..(program "owczarek", 10-11), usłyszałem, ze jest taki zawód jak PSYCHOLOG.

Maja ustawę z 2001 roku, która weszła w życie w 2006 roku. Podobno maja tam prawo do utworzenia SAMORZĄDU ZAWODOWEGO, ale do tej pory tego samorządu zawodowego NIE UTWORZYLI.

Oni, ci PSYCHOLOGOWIE, nie maja uprawnień do wykonywania zawodu, bo NIE MAJĄ SAMORZĄDU ZAWODOWEGO.

Stąd wniosek, że są jeszcze ludzie GŁUPSI od geodetów.

grinning smiley



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii /SFwDGiK/ 1677 singel 2014-09-30 17:47
  Re: samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii /SFwDGiK/ 837 Atol 2014-09-30 18:24
  Re: samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii /SFwDGiK/ 890 Rych-Tak 2014-10-01 11:47


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.