GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: Można wycofać pomiar ze starostwa, z powodu braku płatności?
Autor: skyraster (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 paź 2014 - 16:11:42

No to zależy od kontrahenta. Ja miałem kiedyś przypadek z umowami "na odległość", że uzgodniłem z zarządem firmy postać umowy, podpisałem swój egzemplarz, który został przesłany do siedziby tej firmy. a tam prezes bez uzgodnienia ze mną, dokonał sobie zmian na umowie (na wszystkich egzemplarzach). Gdy zacząłem się dopominać o zwrot mojego egzemplarza z podpisami drugiej strony były problemy, opóźnianie. W końcu jak dostałem i zobaczyłem to wykreślenie, to już firma chciała wg tych zmian egzekwować ode mnie coś, na co się nie zgodziłem wcześniej (coś jak naliczenie kar umownych) - strasząc mnie ich prawnikiem. No i trzeba było wynająć prawnika i dokończyć współpracę na innej stopie (z uwzględnieniem sądu).

Od tamtej pory jak mam coś podpisywać na odległość to preferuję, aby druga strona podpisała najpierw smiling smiley

geodetka82 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> mnie tak klient załatwił, to wysłałam mu fakturkę
> z ponagleniem płatności a jak sie nie odezwie to
> kolejno ostateczne wezwanie do zapłaty i
> podziałało. Martwiłam się troche że nie miałam
> umowy, ale mam znajomego prawnika i powiedział ze
> moze byc umowa ustna która też zobowiązuje.
> Spróbuj, moze sie udasmiling smiley



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Można wycofać pomiar ze starostwa, z powodu braku płatności? 2323 Petro_rwd 2014-10-21 23:03
  Re: Można wycofać pomiar ze starostwa, z powodu braku płatności? 1152 troll 2014-10-22 07:53
  Re: Można wycofać pomiar ze starostwa, z powodu braku płatności? 1177 nil20 2014-10-22 08:10
  Re: Można wycofać pomiar ze starostwa, z powodu braku płatności? 1130 Petro_rwd 2014-10-22 11:47
  Re: Można wycofać pomiar ze starostwa, z powodu braku płatności? 984 geokuba 2014-10-22 13:22
  Re: Można wycofać pomiar ze starostwa, z powodu braku płatności? 991 skyraster 2014-10-22 13:09
  Re: Można wycofać pomiar ze starostwa, z powodu braku płatności? 740 geodetka82 2014-10-23 14:49
  Re: Można wycofać pomiar ze starostwa, z powodu braku płatności? 960 skyraster 2014-10-23 16:11


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.