GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Zmiana użytków gruntowych
Autor: domasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2015 - 21:00:19

Koleżanki i Koledzy geodeci,

Przeglądam właśnie specyfikację istotnych warunków zamówienia dotyczącą przetargu organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Łomży, dotyczącego modernizacji ewidencji gruntów i budynków. Przedmiotem jej oczywiście aktualizacja istniejącej ewidencji budynków. Do obowiązków wykonawcy będzie należała również aktualizacja użytków gruntowych w zakresie zasięgu użytku budowlanego. Pojawił się taki zapis:

"Cały teren użytku budowlanego w zabudowie zagrodowej powinien posiadać określony jeden rodzaj użytku i klasy. Nazwa użytku i klasy winna wynikać z jego dominacji w weryfikowanym użytku budowlanym."

Tutaj pojawia się moja wątpliwość, czy aby na pewno takie działanie jest możliwe? Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem, aby w zabudowie zagrodowej był tylko jeden rodzaj użytku i klasy (ale może za mało mam jeszcze wiosen). Tutaj w grę wchodzi nie tylko zmiana użytku, ale też zasięgów konturów klasyfikacyjnych. Do takich zmian wystarczające są uprawnienia z zakresu 2?

-----
Geodezja Mońki, usługi geodezyjneTemat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Zmiana użytków gruntowych 2241 domasz 2015-02-09 21:00


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.