GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Szukam firm pokrzywdzonych przez projektantów z EKO-PROJEKT Grzegorz Szczepański Przeworsk
Autor: geomis (---.4web.pl)
Data: 01 wrz 2015 - 21:18:28

Witam serdecznie.

Kilka lat temu zawarłem umowę na wykonanie map DCP z firmą Grzegorza Szczepańskiego EKO-PROJEKT przewidującą wypłatę części wynagrodzenia po przekazaniu map i części po uzyskaniu pozwolenia na budowę przez EP. EP o kilka lat spóźnił się ze zdobyciem owego pozwolenia a kiedy już je uzyskał usiłuje negocjować wysokość zapłaty i odsyła mi rachunek "bez księgowania", czyli nie uznaje długu argumentując to opóźnieniem w wykonaniu map (5 wsi w okresie zimowym i opóźnienie wg EP 47 dni - nie z mojej winy a pogody ). W rozmowie telefonicznej dyrektor Jan Szczepański stawia mnie pod ścianą naliczając z pamięci takie kary umowne, że to ja jeszcze miałbym mu dopłacić. Na moich mapach "zarobił" w ten sposób około 40.000 zł i chwali się, że z każdym geodetą zawiera właśnie takie umowy. Stąd moje pytanie. Czy ktoś z Was spotkał się już z tym przedsiębiorcą ? i jednocześnie ostrzeżenie - Konstruuje on tak umowy, by w końcu nie zapłacić i chwali się, że jeszcze nie przegrał w sądzie żadnej sprawy. Ma się za prawnika-hobbystę. Ja niestety dałem się na jego sztuczki nabrać i nie ukrywam, że po części jestem sam sobie winien. Może gdyby takich osób zebrało się więcej, moglibyśmy wspólnie przeciw temu panu wystąpić. Pozdrawiam wszystkich.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Szukam firm pokrzywdzonych przez projektantów z EKO-PROJEKT Grzegorz Szczepański Przeworsk 1897 geomis 2015-09-01 21:18
  Re: Szukam firm pokrzywdzonych przez projektantów z EKO-PROJEKT Grzegorz Szczepański Przeworsk 879 oskar wilde 2015-09-02 07:42
  Re: Szukam firm pokrzywdzonych przez projektantów z EKO-PROJEKT Grzegorz Szczepański Przeworsk 912 robert1313 2015-09-02 17:56


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.