GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
jak Wam się wiedzie?
Autor: quantaq (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 sie 2007 - 13:52:10

Witam. Mam takie trochę może naiwne pytanie, ale liczę na szczerość wśród geodetówsmiling smiley) Chciał bym zacząć działać na własną rękę i ciekawi mnie, czy to się jeszcze opłaca? Mieszkam w Katowicach, pracuję sobie na wygodnej posadce, zarabiam mało, ale się nie przepracowuję, trochę potrafię (wcześniej pracowałem kilka lat w wykonawstwie - teren kameralka teren kameralka teren kameralka itp), uprawnienia podstawowe mam, od czasu do czasu robię fuchę i jest fajnie.... ale tęskno mi za wykonawstwem jak jasny gwint... I stąd moje pytanie: JAK WAM SIĘ WIEDZIE??? Kilkanaście lat temu było super a teraz? Opłaca się kupić sprzęt (na raty:] i spłacać go dzięki staniu na deszczu i "tłumaczeniu się" za projektantów?smiling smiley) Ja to zawsze lubiłem, ale pracowanie "na kogoś" za marne grosze nie jest szczytem moich marzeń, a robienie fuch po znajomości też się przejada - chce coś na siebie robić. Pozdrowienia.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  jak Wam się wiedzie? 2359 quantaq 2007-08-09 13:52
  Re: jak Wam się wiedzie? 1115 eljotpi 2007-08-09 17:34
  Re: jak Wam się wiedzie? 1059 flotsam 2007-08-09 22:30
  Re: jak Wam się wiedzie? 1124 eljotpi 2007-08-10 06:42
  Re: jak Wam się wiedzie? 1044 mariuszm 2007-08-09 23:33
  Re: jak Wam się wiedzie? 997 Jasmin 2007-08-12 23:33
  Re: jak Wam się wiedzie? 1278 dlugi605 2007-08-13 22:55


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.