GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
CHC - proszę o pomoc w odzyskaniu danych
Autor: Gausson (---.internetia.net.pl)
Data: 11 wrz 2016 - 20:14:02

Witam. Zgrałem przed sprzedażą z odbiornika GPS CHC X90D roboty z oprogramowania Landstar ale nie mogę otworzyć pliku .db czy ktoś z Was chciałby pomóc i poda maila do siebie i zobaczy czy jak wgra spowrotem te moje roboty do swojego landstara czy uda się coś odzyskać? Te pikiety są niestety dla mnie bardzo ważne.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  CHC - proszę o pomoc w odzyskaniu danych 1508 Gausson 2016-09-11 20:14
  Re: CHC - proszę o pomoc w odzyskaniu danych 734 eljotpi 2016-09-11 21:38
  Re: CHC - proszę o pomoc w odzyskaniu danych 750 pasiasia 2016-09-11 21:58
  Re: CHC - proszę o pomoc w odzyskaniu danych 700 Rufus 2016-09-12 07:10
  Re: CHC - proszę o pomoc w odzyskaniu danych 734 Gausson 2016-09-12 11:01


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.