GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
zmiana granicy między działkami.
Autor: betty (193.201.139.---)
Data: 28 lis 2007 - 16:48:39

proszę o informację bądź skierowanie mnie do właściwego urzędu.
Sprawa dotyczy wytyczenia nowej granicy miedzy dwoma sąsiadującymi ze sobą działkami .
Jestem właścicielką obydwóch działek . Na działkach posadowiona jest nieruchomość w zabudowie bliźniaczej.Ponieważ linia podziału budynku nie pokrywa się z granicą działek, chciałabym wyznaczyć nową granicę między działkami tak aby każda część bliźniaka stala na odrębnych działakach, żeby były to dwie odrębne nieruchomości.
Nadmieniam również, że w księdze wieczystej obejmującej obydwie działki jest wpis hipoteczny dokonany przez bank.
Proszę o informację :
Czy aby zmienić tę granicę muszę połączyć istniejące działki w jedną a następnie ponownie podzielić w/g nowo wytyczonej granicy?
Jeśli tak to jakie działania muszę podjąć w tym celu, do jakiego urzędu mam się udać, jakie dokumenty są potrzebne, co z hipoteką, czy muszę mieć zgodę banku na wykonanie tej operacji?
Czy jest jakiś inny sposób?
Będę wdzięczna za wskazówki bo zupełnie nie wiem jak to ugryźć.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  zmiana granicy między działkami. 1576 betty 2007-11-28 16:48
  Re: zmiana granicy między działkami. 723 equino 2007-11-28 21:19
  Re: zmiana granicy między działkami. 698 betty 2007-11-29 10:05
  Re: zmiana granicy między działkami. 870 equino 2007-11-29 10:32


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.