GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Podział GRUNTÓW
Autor: aneciorek3 (---.netpower.pl)
Data: 05 paź 2011 - 20:31:47

Witam , mam pewien problem z sąsiadem...

Dotyczy to wydzielenie działek mojej i jego. Zdaniem rodziców i dziadków (którzy pamiętają gdzie były kamienie graniczne zakopane) szerokość naszej działki po ostatnim rozgraniczeniu niebezpiecznie się skurczyła....ale to już najmniejszy problem. Bowiem sąsiad postawił sobie płot który uniemożliwia mi dojazd do działki rolnej która jest za domem (czyli działką budowlaną na której stoi dom)

Geodeta który wytyczał działki nie wymierzał jej od tzw.kamieni granicznych nie można było ich znaleźć, tylko od rogu naszego starego domu który był jeszcze budowany przed wojną... Tłumaczyłam mu że drugi sąsiad który w zeszłym roku rozgraniczał działki ma nowo zakopany kamień i może zacząć mierzyć od tego kamienia. Odpowiedź geodety była następująca: NIE MAM MAPEK PANA X WIĘC DZIAŁKA WYMIERZANA BĘDZIE OD ROGU STAREGO DOMU...

Zamierzam wezwać geodetę który jeszcze raz wymierzy moją działkę. Co będzie jeśli jego pomiar będzie inny niż wymiar który podał wcześniejszy geodeta??

Czy w internecie są dostępne jakieś mapy dotyczące tematu podziału gruntów?

Proszę o jakieś rady..



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Podział GRUNTÓW 1157 aneciorek3 2011-10-05 20:31
  Re: Podział GRUNTÓW 560 pandrzej 2011-10-05 21:39


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.