GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Praca
Autor: Mi_M (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 02 kwi 2013 - 00:20:43

Witam!
Jako że właśnie się obroniłem i zaczynam poszukiwania pierwszej pracy w zawodzie, mam takie pytanie: czy jest sens wysyłać CV w ciemno do pracodawców? Chciałbym zahaczyć się gdzieś jako asystent geodety i zastanawia mnie podejscie do takiego sposobu szukania pracy...
A może darować sobie zupełnie zasypywanie skrzynek emailowych dziesiątkami wiadomości z moim CV i skorzystać z bardziej tradycyjnych metod jak telefon i osobiste odwiedzanie firm? Fajnie by było jakby wypowiedziała się jakaś osoba prowadząca nabór w firmach geodezyjnych, a może znajdzie się ktoś kto w wyniku "maila w ciemno" znalazł prace? grinning smiley Pozdrawiam!



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Praca 2211 Mi_M 2013-04-02 00:20
  Re: Praca 1158 trom 2013-04-02 02:32
  Re: Praca 920 Atol 2013-04-02 07:41
  Re: Praca 864 Mi_M 2013-04-02 13:53
  Re: Praca 778 Hubee 2013-04-02 19:01
  Re: Praca 666 tommy 2013-04-06 11:45
  Re: Praca 740 endru 2013-04-06 11:54


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.