GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Opis praktyki zawodowej (lekko nie ma)
Autor: jastrzab (---.magma-net.pl)
Data: 18 lut 2008 - 22:35:47

Witam!

Pracuje w geodezji (wykonawstwo) 2 lata od ponad roku prowadzę roboty.
Docelowo planowałem podejść do egzaminu na upr. jak te 3 lata stuknie, choć widząc projekt nowego prawa geo to nie takie pewnie...
Ale do rzeczy, robót wykonanych sie nazbierało, a opisu nie masmiling smiley
Konkretnych informacji w internecie mało(SGP,GUGIK,PIIGwinking smiley a na kurs przygotowawczy chyba trochę za wcześnie.

Spytałem szefa czy mi z tym pomoże, a w odpowiedzi usłyszałem że trzeba go samemu zrobić... i że po co w ogóle chce iść na te uprawnienia... i że źle nie mam...że będzie mi musiał więcej płacić angry smiley ogólnie marudzenie

Stąd prośba smiling smiley
pisać zacząłem (załącznik) , jak by ktoś był na świeżo z tym tematem niech zajrzy i rzuci kilka cennych uwag, wytknie błędy, zwróci uwage na czym się lepiej koncentrować a co "olać" ,podobno zręczny i dobry opis to kilka % do sukcesu.
Będę wdzięczny.smileys with beer ( a i pewnie ktoś jeszcze w podobnej sytuacji jest)

A i pytanko jak uwzględniać okresy gdy np 3 m-ce " prawie codziennie na obsłudze budowy siedziało" (czarna dziura w opisie?), robiło przy podziałach (nie ten zakres upr.) etc

Wykaz prac w razie w. v2
[rapidshare.com]

Pozdrawiam
P.S Z niepotwierdzonych źródeł słyszałem że opis to ściema...

Załączniki: UZ_Wykaz_prac.doc (45.5KB)  


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Opis praktyki zawodowej (lekko nie ma) 2705 jastrzab 2008-02-18 22:35
  Re: Opis praktyki zawodowej (lekko nie ma) 1190 equino 2008-02-19 08:57
  Re: Opis praktyki zawodowej (lekko nie ma) 2383 Daro 2008-02-19 14:30


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.