GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Szanowni Koledzy i Pan Doppler
Autor: limel (---.3s.pl)
Data: 07 mar 2008 - 13:21:36

Szanowni koledzy !

Wszystkich , którzy czują się jakoś urażeni moimi uwagami do PANA Dopplerka przepraszam.
Pana dopplerka nie przepraszam, on (może się domyśli dlaczego) choć wątpię.
Jak / gdy Pan Dopplerek pisze do Kolegów Geodetów przestarzałe wiadomości o stacjach , to ja się n i e wtrącam.
Koledzy nie dadzą sobie robić z mózgu wody.
Jednak , gdy Pan dopplerek zaczyna pisać do młodych chłopców
(tw. Talesa) lub dziewczyny ( od punktu pośredniego) głupoty, to wówczas trochę rośnie mi ciśnienie, bo nie można do ludzi nie będących z branży
tak pisać i na dodatek podważać zaufania do nauczycielki. Ponadto Pan Dopplerek myśli, że młodzi ludzie (młotkowy) mają talent tylko w rękach a on w innym miejscu. (Ja wielu pomiarowych wychowałem na geodetów i ich tu teraz pozdrawiam).
Jak Pan Dopplerek zaczyna powoływać się w kilku miejscach na kolegów
z WAT lub innych (swoich !!!) uczonych kolegów z Wrocławia, to krew mi zaczyna wrzeć (narazie powoli).
Panie Dopplerek , jak się Pan w niedzielę obudził (???),smiling smileydrinking smileyo drinking smiley
to zanim zaczął Pan pisać swoje wypowiedzi należało z grzeczności przeczytać wcześniejsze wypowiedzi kolegów, w tematach do których się Pan włączył.
Myślę, że Pan chyba wcześniejszych odpowiedzi innych moich kolegów
nie przeczytał,( a po co ?!) przecież Pan jest uczonym.
(Nie mylę się prawda !). Byle czego !!! czytać Pan nie musi.
Jak ja się czuję źle lub wypiję piwo, to nazwisk uczonych i uczelni
nie wymieniam ( zrobił to pan w dwóch wiadomościach, kiedyś WAT potem Wrocław).
Mogę panu powiedzieć, że moim mistrzem i nauczycielem był jeden
z najwybitniejszych polskich uczonych, ale w kontekście , tego co tu piszę nie ośmielę się wymienić jego nazwiska , bo go bardzo szanuję,
innym razem to zrobię.
(Abstynentem zupełnym nie jestem.) Za 2 pw bardzo dziękuję smileys with beer
Kolegów serdecznie pozdrawiam



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Szanowni Koledzy i Pan Doppler 1775 limel 2008-03-07 13:21
  Re: Szanowni Koledzy i Pan Doppler 673 Maciuś 2008-03-07 14:07
  Re: Szanowni Koledzy i Pan Doppler 740 limel 2008-03-07 16:41
  Re: Szanowni Koledzy i Pan Doppler 720 pajepaje 2008-03-07 17:04
  Re: Szanowni Koledzy i Pan Doppler 733 kryzys 2008-03-07 18:40
  Re: Szanowni Koledzy i Pan Doppler 841 limel 2008-03-07 20:45


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.