GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Przyjaźń w sieci i pomoc GEODETÓW dla MIRKA
Autor: Aleks (---.3s.pl)
Data: 08 kwi 2008 - 00:42:57

hmmm.....
Dotychczas nie za bardzo wierzyłem , że można znaleźć w sieci, w jakimś wirtualnym świecie prawdziwą przyjaźń, nie taką , że się kurtuazyjnie wypowiada słowa :kolego lub przyjacielu.
Śmiać mi się chciało i dziwne było dla mnie, gdy słyszałem, że ludzie szukają w sieci romansów lub kandydatów np. do małżeństwa. Jednak
w życiu może być różnie, wciąż się czegoś uczymy.
W sieci jest taki chłopak – realna postać. W pewnym sensie mój kolega. On był w szkole z moim synem Aleksem.
Jest chyba 2,5 roku starczy od mojego syna. Mieli jakieś, kiedyś
bardzo dawno chwilowe utarczki i spięcia.
Tak, jak my tu mamy często na Geoforum, a potem sobie wybaczamy
i życie toczy się dalej.
Mirek był właściwie moim kolegą. Chyba tak Mirku ??? spinning smiley sticking its tongue out smiling smiley Spacerowaliśmy po pięknym bukowo-jodłowym rezerwacie przyrody. Jesienią ze starych ogromnych buków spadały liście krwistoczerwone i złote liście z klonów. Gdy padał deszcz, liście były bardzo śliskie , droga pod górę i pytałem delikatnie Mirka , czy można jakoś pomóc by wjechał pod górę. On nie chciał, nigdy. Pewnej zimy w tym lesie (parku) był lód i przez kilka dni chyba z metr śniegu.
Mirek chciał jechać samodzielnie. Chodziliśmy na dymka ( tak PajePaje na dymka ) i jechaliśmy po kryjomu na piwo, w tajemnicy, aby opiekunowie i wychowawcy w internacie nie wiedzieli
o tym. Mirek lubił być czasami sam.
Ja w milczeniu szedłem obok. Milczało nam się dobrze. Mój syn nie pali, więc nie szedł z nami ( raczej rzadko szedł).
Mirek jest bardzo bystry i inteligentny. Czasami patrzyliśmy w gwiazdy, Mirek zapytał kiedyś jaki jest mój zawód i czy interesuje mnie astronomia. Powiedziałem, że astronomia interesuje mnie od dziecka.
Po pewnym czasie niespodziewanie dowiedziałem się, że Mirek: podbija wszechświaty, podróżuje między galaktykami, zawiera gwiezdne sojusze, promuje swoje planety, którym nadaje imiona klejnotów. Mirek w tych gwiezdnych wojnach jest postacią p o z y t y w n ą i gra fair play.
Do czego zmierzam ??? Moją piętą achillesa jest księgowość a PIT-y roczne wypełniam na ostatni dzwonek.eye popping smiley eye rolling smiley
Chyba można odpisać jakiś 1 % od podatku ????, czy coś?
Wiem, że jesteście bardzo zajęci, zapracowani.
Ja np. te wszystkie papiery przygotowuję jakiejś księgowej na ostatni dzwonek. Myślę, że są jednak ludzie bardziej w tych sprawach skrupulatni i mniej roztargnieni niż ja. Proszę, jeśli ktoś może przekazać coś na konto Pani Anny Dymnej ( ona otworzyła konto na rekonwalescencję Mirka ), to jego imieniu Dziękuję. Chwilowo nazywam się LIMEL ALEKS, żeby on wiedział , że to ja. On może??? confused smiley wstydzić się pomocy Aleksa ( to mój syn).
Mirek nie odpowiedział mi wyraźnie i dosłownie, czy zgadza się na ten apel, bo jest bardzo wrażliwy i ambitny.
Pozdrawiam WaS i Mirka. MIrek thumbs up
katowice.naszemiasto.pl/wydarzenia/718406.html - 31k
[bytom.naszemiasto.pl]
www.dz.com.pl/?tekst,332 - 21k
katowice.naszemiasto.pl/wydarzenia/718406.html - 31k
katowice.naszemiasto.pl/wydarzenia/732712.html - 23k
bytom.naszemiasto.pl/wydarzenia/718406.html
free4web.pl/3/2,71492,349393,5489531,1,Thread.html - 38k
piekaryslaskie.naszemiasto.pl/forum/wiadomosci/278821.html - 20k
szczyrk.naszemiasto.pl/wydarzenia/728525.html - 19k
tychy.naszemiasto.pl/wydarzenia/797851.html - 24k
LIMEL



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Przyjaźń w sieci i pomoc GEODETÓW dla MIRKA 2243 Aleks 2008-04-08 00:42
  Re: Przyjaźń w sieci i pomoc GEODETÓW dla MIRKA 979 limel 2008-04-08 01:00


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.