GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
podział działki budowlanej?
Autor: fotobaraba (---.silesnet.net)
Data: 04 cze 2008 - 16:20:04

Witam serdecznie.
jak to zwykle bywa zgłaszam prośbę.

Jest działka budowlana 60a - obecny właściciel odrolnił 4,5 roku temu w lutym 2009 będzie 5 lat.
Właściciel chce sprzedać w całości sporządzając teraz wstępny akt notarialny w kancelarii a ostateczny w lutym przyszłego roku.
Problem w tym iż działka jest duża i nie mam pieniędzy na całość, na pomoc przyszedł kuzyn który też chce kupić działkę i pasuje mu duża postanowiliśmy że kuzyn kupuje 2/3 a ja 1/3 działki.
Czy jest możliwość spisania umowy przedwstępnej sprzedaży działki na dwie osoby wpisując procentowy podział działki a w międzyczasie do lutego podzielić działkę a w lutym spisać ostateczny akt notarialny na konkretną działkę.

działka leży wzdłuż drogi nie będzie problemu z dojazdem do poszczególnych parcel patrząc na mapkę wydaje mi się że nie będzie problemu z podziałem.
mamy także wypis i wyrys z planu miejsc. zag. przestrz. w którym pisze że min pow. dz. dla zabudowy jedn. to 900m2 więc to dla nas nie problem.

Dziękuję za podpowiedzi.
fotobaraba



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  podział działki budowlanej? 2245 fotobaraba 2008-06-04 16:20
  Re: podział działki budowlanej? 787 eljotpi 2008-06-05 07:51
  Re: podział działki budowlanej? 728 miroslaw123 2008-06-05 08:01
  Re: podział działki budowlanej? 662 fotobaraba 2008-06-05 09:55
  Re: podział działki budowlanej? 704 miroslaw123 2008-06-05 10:39
  Re: podział działki budowlanej? 721 eljotpi 2008-06-05 15:22
  Re: podział działki budowlanej? 606 fotobaraba 2008-06-05 21:15
  Re: podział działki budowlanej? 843 góral 2008-06-05 21:56


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.