GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Przekwalifikowanie na podstawie WZ i podział działki...
Autor: bosman (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2008 - 16:43:42

Witam,
Kupuje właśnie działkę rolną 28,5ar dla której najprawdopodobniej dostanę WZ.
Jednak mam wciąż kilka dylematów. Mam nadzieję że możecie mi pomóc:

1. Czy działka dla której wydano warunki zabudowy staje się odrazu działką budowlaną? Jeśli nie to właściwie jaki ma charakter grunt rolny z WZ i jak go wówczas przekwalifikowa na budowlany?
2. Działki rolnej 28ar nie mogę podzielic na mniejsze. Jednak jeżeli dostanę dla niej WZ to czy wówczas mogę podzielic ja na dwie mniejsze? Jeżeli nie to czy istnieje jakiś sposób żeby to jednak zrobic?
3. O ile się nie mylę to WZ są obecnie wydawane bezterminowo. Jeżeli dostanę WZ jednak przez najbliższe 2-3 lata nie wystąpie o pozwolenie na budowę to może się zdarzyc że nowy plan zagospodarowania pozostawi tą działkę jako rolną i uniemożliwi jakąkolwiek zabudowę tego terenu w przyszłości?
Z góry dziękuje za odpowiedź.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Przekwalifikowanie na podstawie WZ i podział działki... 1816 bosman 2008-07-03 16:43
  Re: Przekwalifikowanie na podstawie WZ i podział działki... 688 eljotpi 2008-07-03 17:54
  Re: Przekwalifikowanie na podstawie WZ i podział działki... 924 bosman 2008-07-03 20:55


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.