GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
zamkniecie dojazdu do dzialki
Autor: alhtml (---.who.vectranet.pl)
Data: 16 sie 2008 - 13:36:58

Witam

mam taka sytuacje, iz w Wejherowie pomiedzy ul.12Marca a ul.Reformatów zamkniety został odcinek drogi na czas rozbudowy Urzędu Mioasta. OK niech sobie rozbudowują - ale nikt nie poinformował mnie o tym jako najbliższego sąsiada tej inwestucji oraz o fakcie zablokowania drogi. Niestety - dla mnie - odcinek ten został zamkniety w taki sposób, że nie mam dojazdu pieszego ani kołowego do swojej działki.

Urzad Miasta Wejherowa twierdzi ze nic ich to nie interesuje i nie ma nieprawidłowości bo decyzję wydało Starostwo Powiatowe. Inspektor Nadzoru Budowlango w rozmowie telefonicznej stwierdził, że jak:

"...chcę mieć dostęp do działki i rosnącej tam trawy to mam napisac podanie..."

Ponadto UM zatrudnil geodete w celu okazania granic działki. Geodeta podczas pomiarów nie pytał nikogo o zgodę na wejście na teren działki. W rozmowie telefonicznej zapytałem jak Pan tam wszedł - odpowiedził "przeskoczyłem przez płot".

Kto by poniósł odpowiedzialnośc w momenci gdyby coś stało się geodecie w skoku przez płot?

Ponadto w planowanym terminie okazania granic działki dostęp do niej będzie również niemożliwy - ocznacza to, że też mam skakac przez płot żeby pokazano mi poszczególne kamienie?

Czy spotkaliście się z podobnymi działaniami w Polsce i sposobem ich rozwiązania (zablokowanie dostępu do korzystania z działki) ?
Pozdrawiam



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  zamkniecie dojazdu do dzialki 1548 alhtml 2008-08-16 13:36
  Re: zamkniecie dojazdu do dzialki 621 Harpagon 2008-08-16 18:12
  Re: zamkniecie dojazdu do dzialki 538 alhtml 2008-08-16 22:37
  Re: zamkniecie dojazdu do dzialki 572 pajepaje 2008-08-16 22:52
  Re: zamkniecie dojazdu do dzialki 701 alhtml 2008-08-16 23:11


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.