GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
zestawienie tabelaryczne rozliczenia użytków w działkach z ewopisu i ewmapy
Autor: MarcinL (---.elpos.net)
Data: 08 paź 2008 - 19:55:56

Witam smiling smiley
mam mały problem - chce przedstawić tabelarycznie zestawienie rozliczenia użytków w działkach


z ewopisu........../......z ewmapy
dane ewidencyjne.../......dane obliczone
lewa strona......../......prawa strona

czy ktoś mi jest w stanie poradzić jak mam to zrobić.
z ewmapy - to prosto - przenoszenie - nowy algorytm + pola pow działek
przecięcie baz - winscal i mam gotowe
ale z ewopisu nie mam pojęcia jak wyeksportować dane w takiej postaci jak się przygotowuje do importu (eksport działek i użytków tabelarycznie monitorem zapytań - to wiem smiling smiley) - pierwszy problem - a drugi - jak połączyć dwie bazy w jedną ! lewa strona i prawa !
w bazie jest koło 4'000 działek smiling smiley
proszę o poradę - kombinuje na różne sposoby - a może to jest jednak banalna sprawa smiling smiley
pozdrawiam i czekam na pomysły



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2008-10-08 19:57 przez MarcinL.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  zestawienie tabelaryczne rozliczenia użytków w działkach z ewopisu i ewmapy 2501 MarcinL 2008-10-08 19:55
  Re: zestawienie tabelaryczne rozliczenia użytków w działkach z ewopisu i ewmapy 771 alcapon 2008-10-08 20:08
  Re: zestawienie tabelaryczne rozliczenia użytków w działkach z ewopisu i ewmapy 833 geogrunwald 2008-10-08 21:44
  Re: zestawienie tabelaryczne rozliczenia użytków w działkach z ewopisu i ewmapy 856 jacyj23 2008-10-09 08:55


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.