GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
POMÓŻCIE proszę: SOKKIA SET5F
Autor: sk (---.gprs.plus.pl)
Data: 15 lis 2008 - 11:25:13

SOKKIA SET5F:
nie wiem jak przeprogramować klawisze funkcyjne???
Z mierzeniem nie ma problemu.....nie daję rady tyczyć ze współrzędnych!
Czy ktoś pracuje na takim sprzęcie i moze mi pomóc???
Nie mam instrukcji po polsku.... stanowisko wprowadzam i nawiązanie azymutalne i robię obserwacje (przy wprowadzaniu tych danych czyta mi z listy i jest fajnie.....problem polega na tym, że nie mogę wybrać z listy tyczonych punktów, które sobie transmitowałam wcześniej do instrumentu z C-GEO..... uważam, że klawisze są przeprogramowane czy co???
Kurcze w dzisiejszych czasach nie bede tyczyć z kartki moody smiley ....mam do dyspozycji taki sprzęt niestety i muszę sobie z tym radzić...
Czy ktoś mógłby mi pomóc???
Sprawa bardzo pilna....w poniedziałek muszę wynosić dane w terenie i jak bede biegac do laptopa to mnie " śnieg zasypie"....



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  POMÓŻCIE proszę: SOKKIA SET5F 1944 sk 2008-11-15 11:25
  Re: POMÓŻCIE proszę: SOKKIA SET5F 824 sk 2008-11-15 14:52


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.