GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Tachimetr z serwomotorem
Autor: geo-jack (---.klc.vectranet.pl)
Data: 17 lis 2008 - 21:11:22

Witam brać geodezyjną!
Mam pytanie, czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z pracą na instrumentach typu "One Man Station". Że można nimi wykonywać pomiar to już wiem, ale co z tyczeniem i jaka jest jego dokładność. Czy jest możliwe tyczenie osi i jak to się odbywa. Nie ukrywam, że irytuje mnie to ciągłe uzależnienie od pomiarowych i wzorem naszych "starszych braci" czyli projektantów wszelakich branż którzy jak wiadomo nikogo więcej ni potrzebują do prowadzenia działalności (no chyba że prowadzą duże biuro) chciałbym wybadać, czy istnieje możliwość działania w naszej branży tak zupełnie solo. Będę wdzięczny za wszystkie opinie, także te uszczypliwe smiling smiley. Pozdrawiam koleżanki i kolegów po fachu - GeoJack.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  Tachimetr z serwomotorem 2169 geo-jack 2008-11-17 21:11
  Re: Tachimetr z serwomotorem 1010 Maciuś 2008-11-17 23:23
  Re: Tachimetr z serwomotorem 1057 michalw 2008-11-17 23:28
  Re: Tachimetr z serwomotorem 1006 góral 2008-11-18 10:54
  Re: Tachimetr z serwomotorem 975 Staszek 2008-11-18 18:38
  Re: Tachimetr z serwomotorem 1624 DoM 2008-11-18 18:54
  Re: Tachimetr z serwomotorem 1141 adiplo 2008-12-05 22:23


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.